Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sfoara bumbac alba 100 g

Număr anunț
DA22059177
Autoritate contractantă
Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,40 RON
Valoare atribuită
59,40 RON
Data publicării
13.12.2018 12:00
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,40 RON

din 59,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.