Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixtura Stocabila Asfaltica la Rece - Sysfix

Număr anunț
DA22052717
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI RO13595512)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.525 RON
Valoare atribuită
3.525 RON
Data publicării
13.12.2018 09:04
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON

din 3.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.