Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII TAMPLARIE

Număr anunț
DA22049959
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BARCEA (CUI 29097832)
Furnizor / câștigător
PINUL S.R.L. (CUI RO5768442)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.983,20 RON
Valoare atribuită
7.983,20 RON
Data publicării
12.12.2018 16:36
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.983,20 RON

din 7.983,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.