Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AGREGATE BALASTIERA
- Număr anunț
- DA22057100
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
- Furnizor / câștigător
- URISOREANA IMPORT EXPORT SRL (CUI RO7180146)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.044 RON
- Valoare atribuită
- 33.044 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 11:05
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.044 RON
din 33.044 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro