Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de telefonie fixa ce deserveste SCJUPBT nr. Invitație 61406 din 07.12.2018

Număr anunț
DA22055236
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978,80 RON
Valoare finală
978,80 RON
Data publicării
13.12.2018 10:14
Data finalizării
13.12.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.