Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb pompa Caprari
- Număr anunț
- DA22052817
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Furnizor / câștigător
- MTA GROUP INTERNATIONAL SRL (CUI RO7936941)
- Cod CPV
- 42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.512 RON
- Valoare atribuită
- 4.512 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 09:07
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.512 RON
din 4.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro