Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa 2 canate

Număr anunț
DA22052050
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AURELIAN STANCIU SALCEA (CUI 14117591)
Furnizor / câștigător
MITREA FLORIN CONSTRUCT (CUI 28512396)
Cod CPV
45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.068,18 RON
Valoare atribuită
4.068,18 RON
Data publicării
13.12.2018 08:41
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.068,18 RON

din 4.068,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.