Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole

Număr anunț
DA22046716
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060,08 RON
Valoare atribuită
1.060,08 RON
Data publicării
12.12.2018 14:41
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 17:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060,08 RON

din 1.060,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.