Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Avizare O.C.P.I. ridicari topo strazi/drumuri
- Număr anunț
- DA22062806
- Autoritate contractantă
- COMUNA HARTIESTI (CUI 4122566)
- Furnizor / câștigător
- MAREŞ I. MIHAI - CADASTRU (CUI 31013507)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.700 RON
- Valoare atribuită
- 7.700 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 13:41
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.700 RON
din 7.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro