Acasă · Licitații
· Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse - Structuri si materiale de constructii
- Număr anunț
- DA22049120
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
- Furnizor / câștigător
- EURO PROD MIXT SRL (CUI 8789199)
- Cod CPV
- 44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,13 RON
- Valoare atribuită
- 312,13 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:49
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,13 RON
din 312,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro