Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cleste Suedez SUPER S 45° Rothenberger , capacitate maxima 1 '' , lungime 12 '' , cod 70122X

Număr anunț
DA22051264
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648,20 RON
Valoare atribuită
648,20 RON
Data publicării
13.12.2018 07:46
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

648,20 RON

din 648,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.