Acasă · Licitații
· Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA22050131
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC MUNICIPIUL ONESTI (CUI 7890933)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-PLUS SRL (CUI RO14283730)
- Cod CPV
- 44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.310,08 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 16:50
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 17:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.310,08 RON
din 1.310,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro