Ofertă acceptată
Cumpărare directă
videoproiector cu sistem complet de proiectie(7 bucati) cu montaj, smart tv(2bucati), ups(1 bucata)
- Număr anunț
- DA22047311
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.711 RON
- Valoare atribuită
- 25.711 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 14:57
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.711 RON
din 25.711 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro