Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intertinere si reparatie instalatii sanitare

Număr anunț
DA22045854
Autoritate contractantă
GPN NR.3 DUMBRAVA MINUNATA DUMBRAVENI (CUI 18252264)
Furnizor / câștigător
COSANTERM SRL (CUI RO15529205)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.211,35 RON
Valoare atribuită
4.211,35 RON
Data publicării
12.12.2018 14:19
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.211,35 RON

din 4.211,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.