Ofertă refuzată Cumpărare directă

curatare cosuri fum

Număr anunț
DA22014443
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PRUNDU (CUI 34933225)
Furnizor / câștigător
DAVID VLĂDUŢ CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39978210)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare finală
2.600 RON
Data publicării
11.12.2018 08:12
Data finalizării
13.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.