Ofertă acceptată
Cumpărare directă
48000000-8 Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Număr anunț
- DA22049486
- Autoritate contractantă
- Colegiul de arta 'CARMEN SYLVA' (CUI 2845427)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985,48 RON
- Valoare atribuită
- 985,48 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 16:05
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
985,48 RON
din 985,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro