Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa tehnica din cauciuc 10mm grosime cu 2 insertii
- Număr anunț
- DA22052803
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- NICOTEX SRL (CUI RO6298829)
- Cod CPV
- 19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798 RON
- Valoare atribuită
- 798 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 09:07
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798 RON
din 798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro