Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI EXECUTIE TERMOSISTEM LA CSCPH BARLAD
- Număr anunț
- DA22048302
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- CHRIS CONSULTING SRL (CUI 16644636)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.350 RON
- Valoare atribuită
- 7.350 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:23
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.350 RON
din 7.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro