Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului

Număr anunț
DA22046732
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777 RON
Valoare atribuită
777 RON
Data publicării
12.12.2018 14:41
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

777 RON

din 777 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.