Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii IT

Număr anunț
DA22045147
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA ARAD (CUI 3519828)
Furnizor / câștigător
TELBIS CAROL PFA (CUI 35115950)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.700 RON
Valoare atribuită
20.700 RON
Data publicării
12.12.2018 14:01
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.700 RON

din 20.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.