Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie Dacia Dokker 1.5

Număr anunț
DA22056264
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
APAN SRL (CUI RO2258503)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678,49 RON
Valoare atribuită
678,49 RON
Data publicării
13.12.2018 10:42
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

678,49 RON

din 678,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.