Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pichet PSI echipat complet

Număr anunț
DA22062810
Autoritate contractantă
LICEUL GERMAN SEBES (CUI 34182950)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
35111510-3 · Unelte manuale pentru stingerea incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.328 RON
Valoare atribuită
2.328 RON
Data publicării
13.12.2018 13:41
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.328 RON

din 2.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.