Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rucsac pt stins incendii 25L
- Număr anunț
- DA22062502
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
- Cod CPV
- 35111510-3 · Unelte manuale pentru stingerea incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.737 RON
- Valoare atribuită
- 1.737 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 13:33
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.737 RON
din 1.737 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro