Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Realizare retea 52 SIC si 26 periferice
- Număr anunț
- DA22056354
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
- Furnizor / câștigător
- NET CONSULTING & TRADING SRL (CUI 23157390)
- Cod CPV
- 51000000-9 · Servicii de instalare (cu exceptia programelor software) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.371,85 RON
- Valoare atribuită
- 16.371,85 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:44
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.371,85 RON
din 16.371,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro