Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta medicala in cadrul Complexului de servicii Sociale Moinesti

Număr anunț
DA22033696
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
TEFAMED CLINIC SRL (CUI 37715497)
Cod CPV
85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
12.12.2018 09:05
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.