Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de catering
- Număr anunț
- DA22049332
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
- Furnizor / câștigător
- STRADIVARIUS COMPANY SRL (CUI RO21101652)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:58
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 16:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro