Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere microbuz

Număr anunț
DA22058672
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 6873373)
Furnizor / câștigător
MONISOR SRL (CUI RO23947284)
Cod CPV
60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.181,60 RON
Valoare atribuită
8.181,60 RON
Data publicării
13.12.2018 11:47
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.181,60 RON

din 8.181,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.