Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat foto Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II + alimentator de retea
- Număr anunț
- DA22058230
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- M.G.T. EDUCATIONAL SRL (CUI RO11005950)
- Cod CPV
- 38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 11:34
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.050 RON
din 2.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro