Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
MASINA DE SPALAT DAEWOO DWDFV5021-2
- Număr anunț
- DA22063789
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Iasi (CUI 4701584)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007,56 RON
- Valoare atribuită
- 997,49 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2018 14:07
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
997,49 RON
din 1.007,56 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 10,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.