Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expressor automat Gaggia Velasca Prestige

Număr anunț
DA22060985
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
SILMAR 2000 ELECTROCASNICE S.R.L. (CUI RO12582204)
Cod CPV
39711200-1 · Dispozitive de preparare a alimentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
13.12.2018 12:52
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.