Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Daewoo DSB-F1202ELH-VKW, 12000 BTU, Clasa A++, Wi-Fi Control, Instalare in

Număr anunț
DA22060199
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BARBULESTI (CUI 33560624)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.294,10 RON
Valoare atribuită
5.294,10 RON
Data publicării
13.12.2018 12:29
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.294,10 RON

din 5.294,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.