Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
intocmirea documentatiilor pentru solicitarea avizului/autorizatiei privind securitatea la incendiu
- Număr anunț
- DA22055447
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- BRUVAS DESIGN SRL (CUI 32452764)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.950 RON
- Valoare finală
- 7,41 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:20
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.