Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VENTOLIN(R) SOL. INHAL. 5mg/ml; AERIUS 0.5MG/ML SOL.ORALA X 120ML
- Număr anunț
- DA22036767
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 589,50 RON
- Valoare atribuită
- 589,50 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:32
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
589,50 RON
din 589,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro