Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de organizare manifestare Nuc Info 2018 conform caiet de sarcini
- Număr anunț
- DA22046185
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NUCLEARA SI PENTRU DESEURI RADIOACTIVE (CUI 26328223)
- Furnizor / câștigător
- STUDIO EXPO GROUP SRL (CUI RO31073355)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.240 RON
- Valoare atribuită
- 48.240 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 14:27
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.240 RON
din 48.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro