Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare campanie de conștientizare POCU

Număr anunț
DA22045856
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3 (CUI 4340234)
Furnizor / câștigător
SANTE MEDICAL SRL (CUI RO15065873)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.589 RON
Valoare atribuită
16.589 RON
Data publicării
12.12.2018 14:19
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.589 RON

din 16.589 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.