Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru intrare iesire A3 ,fata verso 300file coperta mucava

Număr anunț
DA22060733
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
13.12.2018 12:44
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.