Ofertă acceptată
Cumpărare directă
aplicatii editare diplome si foi matricole
- Număr anunț
- DA22062926
- Autoritate contractantă
- LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA (CUI 3519119)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879 RON
- Valoare atribuită
- 879 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 13:44
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
879 RON
din 879 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro