Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare si intretinere a echipamentelor
- Număr anunț
- DA22059105
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
- Furnizor / câștigător
- SAICO GENERAL CABLES SRL (CUI RO30759100)
- Cod CPV
- 45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296 RON
- Valoare atribuită
- 296 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 11:58
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296 RON
din 296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro