Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de colectare ,de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti

Număr anunț
DA22053670
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA TELEORMAN (CUI 4469051)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.910 RON
Valoare atribuită
3.910 RON
Data publicării
13.12.2018 09:32
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.910 RON

din 3.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.