Număr anunț
DA22074513
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 BISTRITA (CUI 29873429)
Furnizor / câștigător
RAILCO SRL (CUI RO22172465)
Cod CPV
50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,26 RON
Valoare atribuită
151,26 RON
Data publicării
14.12.2018 10:40
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,26 RON

din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.