Ofertă acceptată Cumpărare directă

portocale

Număr anunț
DA22070646
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT NR. 22 BRASOV (CUI 29379035)
Furnizor / câștigător
OPRI SOUND SRL (CUI 19160070)
Cod CPV
03222220-1 · Portocale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
358,20 RON
Valoare atribuită
358,20 RON
Data publicării
14.12.2018 08:44
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

358,20 RON

din 358,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.