Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu reparat telefoane mobile , statii radio , mijloace comunicare si informare
- Număr anunț
- DA22065960
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- RHOMBIC TECHNOLOGIES SRL (CUI 37754640)
- Cod CPV
- 50334140-8 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor telefonice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.990 RON
- Valoare atribuită
- 27.990 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 15:00
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.990 RON
din 27.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro