Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE REPARATIE MULTIFUNCTIONAL KONICA MINOLTA BIZHUB 222

Număr anunț
DA22058401
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI RO27188870)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.807 RON
Valoare atribuită
3.807 RON
Data publicării
13.12.2018 11:39
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.807 RON

din 3.807 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.