Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recoltor tampon exudat faringian, tija din lemn + bumbac, in tub cu eticheta, dop rosu.
- Număr anunț
- DA22064893
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51 RON
- Valoare atribuită
- 51 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:35
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51 RON
din 51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro