Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii întretinere sisteme de securitate video si alarmare împotriva efractiilor
- Număr anunț
- DA22049414
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
- Furnizor / câștigător
- MONT SAFETY S.R.L. (CUI 24350399)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.320 RON
- Valoare atribuită
- 4.320 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 16:02
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.320 RON
din 4.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro