Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELABORARE SF ILUMINAT PUBLIC
- Număr anunț
- DA22048351
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- DENMAR ELECTRO SERV SRL (CUI 29507703)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:24
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.300 RON
din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro