Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panasonic Baterie LR06

Număr anunț
DA22073763
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
ELKRILA SRL (CUI RO11191712)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,20 RON
Valoare atribuită
207,20 RON
Data publicării
14.12.2018 10:21
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,20 RON

din 207,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.