Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARCTIC O47+ LADA FRIG.450 L

Număr anunț
DA22030974
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,81 RON
Valoare atribuită
1.116,81 RON
Data publicării
11.12.2018 16:24
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,81 RON

din 1.116,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.