Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator 12V/9 Ah UPS Elippse, Acumulator 12V/18Ah UPS APC 2200 XL

Număr anunț
DA22064613
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.270 RON
Valoare atribuită
4.270 RON
Data publicării
13.12.2018 14:28
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.270 RON

din 4.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.