Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
„R.K. -REABILITAREA RETELEI INTERNE DE FIBRA OPTICA A „SPITALULUI MUNICIPAL „DR. TEODOR ANDREI”LUGOJ
- Număr anunț
- DA22062800
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- LEIFER IT SOLUTION SRL (CUI RO38117270)
- Cod CPV
- 45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.823,50 RON
- Valoare atribuită
- 58.775 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2018 13:40
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.775 RON
din 58.823,50 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 48,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.